Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Manchester City me propozim të ri për Gundogan

NULL NULL
nga Shpend Spahija 22.05.2023 11:11

Bisedimet në mes të Manchester City dhe Ilkay Gundogan do të vazhdojnë edhe në ditët në vazhdim, për ta zgjatur bashkëpunimin, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Në këto bisedime do të paraqitet propozimi i ri i klubit për mesfushorin gjerman, për zgjatje të kontratës deri në qershorin e vitit 2024.

Për shërbimet e mesfushorit në javët e fundit ka shprehur interesim edhe Barcelona.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.