Manchester City – Lyon, ndeshja e fundit çerekfinale

Manchester City – Lyon, ndeshja e fundit çerekfinale

NULL NULL
5 muaj më parë

Liga e Kampionëve do të vazhdojë sot me ndeshjen e fundit çerekfinale. Manchester City do të përballet ndaj skuadrës franceze Lyon, transmeton Klan Kosova.

Për ndeshjen që fillon nga ora 21:00, dy skuadrat priten të kenë disa mungesa.

Te City do të mungojë si shkak i lëndimit top-sulmuesi Kun Aguero.

Kurse, Lyon do të jetë i hendikepuar pa treshen: Kone, Cornet dhe Denayer.