Man United dhe Real Madrid në garë për Lewandowskin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Man United dhe Real Madrid në garë për Lewandowskin (VIDEO)

NULL NULL
16/12/2015

Manchester United është gati që të ofrojë 10.9 milionë funte në vit për Robert Lewandowskin, që ai të transferohet në Old Trafford, shkruan goal.com, transmeton Klan Kosova.

Djajtë e Kuq e duan Lewandowskin në ekip për ta synuar fitimin e Premier Ligës.

Megjithatë, Djajve të Kuq do t’iu duhet të luftojnë me Real Madrid-in, i cili është gjithashtu i interesuar për njërin ndër lojtarët më të lakmuar të Europës.

 

Këtu mund t’i shikoni 5 golat e Lewës të cilët i shënoi për 9 minuta kundër Wolfsburgut.