Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City dëshiron Firminon

NULL NULL
08.05.2015 08:41
Man city është në gjah për futbollistë të rinjë pas një sezoni jo të mirë, Citizenz janë vënë pas brazilianit Roberto Firmino.

Roberto Firmino është shfaqur si objektiv kyesor i Manchester City-t për afatin kalimtar veror . Braziliani luan për Hoffenheimin në Gjermani dhe shuma e cila llogaritet për të është 27 milionë euro.

Shumë kjo që nuk paraqet problem për ekipin nga Manchester.

Man city kaloi një edicion jo të mirë në Premier Ligë gjithashtu edhe në Champions League  dhe Sheikët e Cityt janë të vendosur për rikthimin  te titujt.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.