21:16, 29 Mars 2020

Këngëtari i famshëm kolumbian, Maluma, ka bërë një gjest jo të zakonshëm për të festuar plotë 50 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Këngëtari ka rruar flokët dhe këtë gjë e ka ndarë me ndjekësit nëpërmjet Instastory, njofton Klan Kosova

“50 milionë anëtarë të familjes në Instagram! Shëndet dhe jetë, njerëz të mi!”, ka shkruar Maluma.

Konkurs Pune

Lexo më shumë