Maldini e konfirmon marrëveshjen për Leao - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Maldini e konfirmon marrëveshjen për Leao

NULL NULL
nga Shpend Spahija 11.05.2023 08:40

Drejtori i Milan, Paolo Maldini, e ka konfirmuar për mediet italiane marrëveshjen e re me Leao.

“Jemi shumë afër. Kemi rënë dakord për detajet e fundit. Nuk ishte e lehtë, por gjithçka është gati për t’u nënshkruar”, tha Maldini.

Kontrata e sulmuesit portugez me italianët do të jetë deri në vitin 2028 dhe do të përfshijë pagën prej 5 milionë eurove.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO