Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Malcolm rikthehet te Prishtina

NULL NULL
21.11.2023 12:20

Klubi i Basketbollit, Prishtina ka njoftuar se ka nënshkruar me Malcolm Armstead.

Këtë klubi prishtinas e ka bërë të ditur në rrjetet sociale, transmeton Klankosova.tv.

“Mirë se kthehesh në shtëpi Malcolm”, thuhet në njoftim.

Malcolm deri tani ishte pjesë e klubit të Pejës.

Fundori amerikan karrierë në basketbollin kosovar ka bërë edhe te Golden Eagle Ylli.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.