Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Makthi i Manchester United-it

NULL NULL
nga Naim Selmani 21.04.2023 13:13

Skuadra angleze Manchester United është eliminuar në çerekfinale të Ligës së Evropës.

Ata edhe një herë tjetër u eliminuan nga ekipi spanjoll Sevilla që kaloi në gjysmëfinale të kësaj gare përcjell klankosova.tv.

Për më tepër kjo është e hera e tretë që djajtë e kuq eliminohen nga i njëjti kundërshtarë.

Ndërsa United as në tentimin e 5-të nuk eliminoi ekipin spanjoll prej tyre 2 barazim e 3 humbje.

Edhe më të rëndë eliminimin e anglezëve e bënë fakti që skuadra e Manchester United për të 6 herë rresht eliminohet nga ekipet spanjolle.

Kurse në këtë ndeshje ata për herë të dytë brenda sezonit bënë dy gabime që rezultuan direkt me gola.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.