Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Makina përplas tre këmbësorë në Tiranë

NULL NULL
16.08.2022 08:37

Një aksident me pasojë 3 të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në afërsi te “Kodra e Diellit”.

Sipas policisë, shtetasja D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar këmbësorët B. H., 60 vjeç, V. H., 57 vjeçe dhe A. T., 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë lënduar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./a2news/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.