Makina del nga rruga në aksin Laç-Patok, vdes 22 vjeçari

Makina del nga rruga në aksin Laç-Patok, vdes 22 vjeçari

NULL NULL
2 weeks më parë

Një 22 vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok në Shqipëri.

Policia ka njoftuar se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeçar, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.