Majko: NATO më 2016 në Tiranë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Majko: NATO më 2016 në Tiranë

NULL NULL
19/05/2015
Vitin që vjen, në Tiranë do të mblidhet Asambleja Parlamentare e NATO-s.

Këtë e bëri të ditur deputeti i Partisë Socialiste , Pandeli Majko me një postim të tij në llogarinë personale në facebook.

“Tashme eshte zyrtare, vitin qe vjen ne Tirane do te zhvillohet sesioni i Asamblese Parlamentare te NATO-s me pranine e mbi 700 pjesemarresve dhe te Sekretarit te Pergjithshem te NATO-s. Sapo u kthyem nga Budapesti, nga sesioni i rradhes i Asamblese, me koleget Topalli dhe Qefalia te shoqeruar me ndjenjat e dashamirsise hungareze, e njohur dhe e vjeter per shqiptaret,” shkruan Majko në FB.