Majk dhe Dafina Zeqiri publikojnë bashkëpunimin “Më Fal” (VIDEO)

Majk dhe Dafina Zeqiri publikojnë bashkëpunimin “Më Fal” (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri dhe reperi Majk kanë publikuar këngën e re.

“Më fal” titullohet bashkëpunimi i tyre, përcjell Klankosova.tv.

Kënga është punuar nga vetë Dafina dhe Majku në Big deal Records.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur dy reperët, Majku dhe Elineli.

https://www.youtube.com/watch?v=c6f6S3BA8Fw