Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Magjia e Orlandos mund atë të Uashingtonit (VIDEO)

NULL NULL
12.04.2018 11:55

Orlando Magic ka mundur Washington Wizards në ndeshjen e fundit të këtij stinori në NBA.

Magjia e Orlandos triumfoi me rezultat bindës, 101-92.

Jodie Meeks i Wizards shënoi 18 pikë, më së shumti në ndeshje, ndërkaq për Magic më së shumti me pikë kontribuoi Rodney Purvis i cili realizoi 16 sosh.

https://www.youtube.com/watch?v=2HIqU1ZLquw

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.