Magani i ndan rrugët me Ballkanin

Magani i ndan rrugët me Ballkanin

2 muaj më parë

Artur Magani nuk është më pjesë e Ballkanit të Suharekës.

Sulmuesi shqiptar ka konfirmuar vetë ndarjen me finalistët e Kupës për edicionin e ardhshëm.

Ai e quajti Ismet Munishin, trajnerin më të mirë në Kosovë.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falënderoj të gjithë shokët e ekipit te FC Ballkanit dhe Ismet Munishin, per mua trajneri më i mirë në Kosovë”.

26-vjeçari më parë ka luajtur për Feronikelin dhe Lirinë.