Madonna nxjerr në shitje fotot e saj nudo - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Madonna nxjerr në shitje fotot e saj nudo

NULL NULL
18.05.2023 09:50
Madonna

Diva pop muzikës Madonna, i ka nxjerr në shitje fotot e saj nudo.

Albumi prej 40 fotove eksplicite ka një çmim marramendës.

Ato do të shiten për 240 mijë paunds apo (mbi 276 mijë eurosh).

Fotografitë do të vendosen në një ankand që pritet të mbahet në muajin tetor në Christie’s, në New York.

“Libri i Seksit”, i DIVA-s amerikane është publikuar një ditë pas lansimit të albumit të saj të pestë “Erotica”, në vitin 1992.

Albumi me fotografi do të nënshkruhet nga Madonna dhe Steve Mersel, i cili është edhe producent i këtij albumi/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS