Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Madam” shpërthen nga klikimet në youtube (VIDEO)

NULL NULL
10.04.2018 17:30

Kanë kaluar vetëm 24 orë që kur Mozzik publikoi projektin e tij të parë nën vulën “2 Euro Gang”, dhe tashmë ky projekt ka arritur afër 1 milion klikime në youtube, njofton Klan Kosova.

Përveç shikimeve në këtë kanal, pëlqimet dhe komentet pozitive janë të shumta.

Kënga e quajtur “Madam” flet mbi një tradhti për të cilën reperi kërkon falje.

Në klip ka marrë pjesë edhe e dashura e tij Loredana.

Kujtojmë që Mozzik dhe vëllai i tij Getinjo nuk janë më pjesë e On Records – aty ku filluan karrierën, për shkak të disa mosmarrëveshjeve mes dy palëve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.