Macja që urren njerëzimin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Macja që urren njerëzimin

NULL NULL
12/11/2015

Kjo mace që do të shihni, është njëra ndër ato të cilat mendon që i keni vrarë të gjithë familjarët.

Megjithatë të gjithë macet kanë veçantinë e tyre dhe duken më se të mrekullueshme.

Por Ura, njëra ndër macet më të bukura e cila vuan nga sëmundjet e veshkave dhe ka nevojë të marrë shumë pushim.

Ndërkaq si pasojë e kësaj, ajo nuk dëshiron që askush të mos i prish disponimin teksa dremitet, përcjellë Klan Kosova.

Ura në këtë mënyrë shihet se urren njerëzimin dhe nuk ka aspak frikë për ta shprehur atë.

 

cat-that-hates-everyone-with-a-beatr

cat-that-hates-everyone-being-brushed

cat-that-hates-everyone-do-not-touch-me1-e1447341452821

cat-that-hates-everyone-give-me-some-privacy

hateful-cat-get-out-of-my-lair-e1447341228267

hateful-cat-wants-to-sleep

cat-that-hates-you-when-its-eating