Machine Gun Kelly dhe Megan Fox kapen bashkë në Hawaii mes thashethemeve për ndarje - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox kapen bashkë në Hawaii mes thashethemeve për ndarje

NULL NULL
05.04.2023 10:05
Megan Fox

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox janë ende bashkë.

Reperi 32 vjeçar dhe aktorja 36 vjeçare janë parë bashkë duke ngrënë bukë në Hawaii, disa ditë pas thashethemeve se ata janë ndarë gjatë muajit shkurt.

Ata u panë në një hotel dhe sipas burimeve ishin në humor të mirë, transmeton Klankosova.tv.

machine gun kelly and meghan fox in hawaii