Macet e çmendura që nuk u interesojnë rregullat tuaja (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Macet e çmendura që nuk u interesojnë rregullat tuaja (FOTO)

NULL NULL
05/09/2018

Qentë i shqyejnë gjërat tona sepse i duket argëtuese dhe nuk ka asnjë qëllim dashakeq prapa këtij veprimi. Por maces, në anën tjetër, e dinë saktësisht se çfarë po bëjnë  dhe gjithmonë kanë një arsye prapa veprimeve. Macet nuk hezitojnë për asnjë gjë.

Bright Side ka mbledhur fotografitë e 17 maceve së bashku me veprimet e tyre të çmendura.