Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mac Allister sot zhvillon testet mjekësore me Liverpoolin

NULL NULL
06.06.2023 09:14

Alexis Mac Allister do t’i zhvilloj sot testet mjekësore me Liverpoolin, pas u arrit ujdia me Brightonin.

Siç raporton eksperti i transferimeve Fabrizio Romano, Mac Allister pasi t’i kompletojë testet mjekësore, të mërkurën do të nënshkruajë kontratën.

Ai do të nënshkruajë kontratë deri në qershor të vitit 2028. Alexis dëshiron që ta kompletoj këtë lëvizje para se t’i bashkohet kombëtares së Argjentinës.

Argjentinasi do të transferohet në “Anfield” për rreth 60 milionë euro. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.