Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ma ka nxi jetën”, për çfarë po i tregon Stresi, Brunos? (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 12:49

Stresi dhe Gresa mbrëmë i kanë treguar Brunos për përvojën e tyre që kanë pasur kur kanë hyrë në fillim në Big Brother Vip Kosova.

Stresi tha se nuk ka qenë shumë e lehtë ai shtoi se për një muaj rresht apo më shumë kishte pasur vazhdimisht debate me Julianën.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.