21:01, 12 Korrik 2018

Dy reperët e njohur Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim.

Kënga është produkt i K-Master, teksa për muzikën dhe tekstin janë kujdesur vet Lyrical Son dhe MC Kresha.