16:55, 1 Gusht 2020

Lëvizja Vetëvendosje ka deklaruar se Qeveri Hoti nuk është duke ditur të menaxhojë situatën me Covid-19, transmeton Klan Kosova.

“Qeveria që nuk po di të menaxhojë me pandeminë po e çon vendin drejt katastrofës humanitare”.

“Këta duhet të largohet në mënyrë që të qeverisin me vendin ata që e dëshmuan se mund ta menaxhojnë suksesshëm pandeminë dhe ekonominë e vendit”, kanë shkruar LVV me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Konkurs Pune

Lexo më shumë