17:49, 26 Shkurt 2018

I ftuar në Zona B në Klan Kosova sonte është kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri.

Haziri do flasë për zhvillimet e fundit në vend dhe rolin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ndiqeni Zona B me fillim nga ora 21:00.

klankosova.tv

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë