Lutfi Haziri del para Alban Hysenit në Gjilan

Lutfi Haziri del para Alban Hysenit në Gjilan

NULL NULL
1 month më parë

Garë e ngushtë është duke u zhvilluar mes LDK-së dhe Vetëvendosjes në Gjilan.

Pas numërimit të 88,25% të votave në këtë komunë, Lutfi Haziri i LDK-së ka dalë para Alban Hysenit të Vetëvendosjes, i cili deri tash ishte para tij, njofton Klan Kosova.

Haziri aktualisht po prin me 44,22% derisa Hyseni po e pason me 44,10%.