Lushtaku: Haga nuk ka ndjekur ata që kanë bërë krime në Kosovë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lushtaku: Haga nuk ka ndjekur ata që kanë bërë krime në Kosovë (VIDEO)

NULL NULL
02.04.2023 14:46

Nënkryetari i PDK-së, Sami Lushtaku ka thënë se Haga dhe drejtësia ndërkombëtare kanë dështuar sipas tij, pasi nuk kanë ndjekur ata që kanë bërë krime në Kosovë.

“Thirrja e PDK-së për këtë ditë është mendoj mesazhi është më i miri “Liria ka emër”. Unë mendoj që Haga dhe drejtësia ndërkombëtare për mua kanë dështuar sepse asnjëherë nuk ka ndjekë ata që kanë bërë krime në Kosovë”, tha Lushtaku për Klan Kosova.