Lushnjë, biçikleta përplaset me automjetin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lushnjë, biçikleta përplaset me automjetin

NULL NULL
18/08/2019

Të shtunën në mbrëmje, një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lushnjës.

Një veturë e tipit Mercedes ka goditur shtetasin Myfit Dingo, i cili po udhëtonte me biçikletë, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Si pasojë 67-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar më pas në spitalin e traumës në Tiranë.

Sipas policisë, 67-vjeçari i ka prerë rrugën mjetit në fjalë.

Bëhet me dijeni se policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit për hetime të mëtejshme.

klankosova.tv