Lumir Abdixhiku në Rubikon (VIDEO)

Lumir Abdixhiku në Rubikon (VIDEO)

NULL NULL
3 months më parë

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, flet për rezultatet e LDK-së në zgjedhjet lokale, pritjet nga balotazhet, koalicionet e mundshme dhe shumë tema të tjera aktuale.

Përballë tij në Rubikon janë Rrahman Paçarizi, Arbër Vllahiu dhe Ilir Ibrahimi.

Ndiqeni Rubikon në Klan Kosova.

Gjithçka me fillim nga ora 20:45!