16:49, 2 Gusht 2019

Rep artisti kosovar Lum Berisha i njohur si “Lumi B”, në mënyrë të veçantë e ka konfirmuar pjesëmarrjen në Sunny Hill Festival.

Ai ka thënë se nesër (3 gusht, 2019) do të jetë në “Sunny Hill” dhe do ta kallë vendin, shkruan Klan Kosova.

 

View this post on Instagram

 

@lumib about to get down tomorrow?! #sunnyhillfestival

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival) on

Për t’u informuar më shumë rreth këtij festivali treditorë, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sunny Hill Festival – Këta janë artistët pjesëmarrës (FOTO)

klankosova.tv

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë