Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi zbulon arsye pse i la bashkë në detyra Bucin dhe Santianën (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:59

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi po e shfrytëzon të qenit “kapiten i javës” për të bërë disa eksperimente mbi raportin e Santianës me Bucin.

Kësisoj, ai i ka bashkuar ata në detyra, derisa ka thënë se nga kjo dëshiron përmirësim të relacionit të tyre ose konsumim.

Dëgjojeni bisedën mes tij dhe Bleros, për të kuptuar më shumë detaje rreth këtij plani të Lumbardhit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.