Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi, Yllit: Ke lënduar Santin, as nuk ta ndien për këtë (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 23:57
Lumbardhi
Lumbardhi

Banori i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi ka thumbuar Bucin në lidhje me Santianën.

“Ke lënduar Santin e as nuk ta ndjen, e ke shfrytëzuar për lojë”, është shprehur Lumbardhi.

Ndërsa Ylli e imitonte mënyrën e të folurit të tij, dhe tha se “të gjithë jemi lojtarë, është normale”.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.