Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi shfaq interesim të madh për ta njohur Kaderin, i bën pyetje edhe rreth horoskopit (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:32
Kaderi

Lumbardhi ka shfaqur interesim të madh ndaj Kaderit.

Ai ia ka bërë disa pyetje, e një ndër to ishte se qfarë shenje në horoskop është ajo.

Ajo në fillim nuk i tregoi, por Lumbardhi duke insistuar e mori përgjigjen ku ajo tha se është bricjap.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.