Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi i kërkon Edonës t’i sjellë diçka nga shtrati, ky është reagimi i saj (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:08

Lumbardhi ka pasë një kërkesë interesante sot për Edonën.

Ai  i kërkoi asaj që të shkojë nga oborri në dhomën e gjumit dhe t’ia sjellë një xhamper.

Edona e kundërshtoi herën e parë, por më pas shkoi dhe e dëgjoi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.