Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi i bërtet Blerandos: Unë ta mbylli gojën (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 16:30
Lumbardhi dhe Blerando
Lumbardhi dhe Blerando

Lumbardhi është acaruar sot me konkurrentin e tij të lojës, Blerandon.

Shkak i zënkës së tyre ishin detyrat dhe obligimet që i ka kapiteni.

“Ky le të mësohet me fol në ‘Prime’, mos të gjunë fjale se unë ia mbylli gojën gjithmonë”, është shprehur Lumbardhi.

Ndërsa Blerando i tha se këtë gjë nuk ia lejon t’i thotë këto fjalë, dhe se ia lëshon rrugën sepse është “budalla”.

Ata edhe më tutje vazhduan ta debatojnë, ku Lumbardhi edhe e ka ofenduar me disa fjalë Blerandon.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.