Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi – Edonës: Edhe ti hallakamë po e bën, po e mbështjellë krejt (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 16:31
edona

Lumbardhi dhe Edona kanë debatuar sëbashku.

Edona iu drejtua Lumbardhit duke i thënë se “ unë nuk foli mbas shpinës sikur ti”.

Ai iu përgjigj duke i thënë se “ti gënjeshtare po del”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.