Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi dhe Kaderi nisin të shoqërohen më tepër, ajo ka përshtypje se njihen që 10 vite (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 14:46
Lumbardhi

Lumbardhi dhe Kaderi kanë qëndruar afër njëri-tjetrit.

Lumbardhi tha se “nuk po e besoj qe e kemi një personazh të ri”.

Ajo i tha se “a po të duket sikur dhjetë vite me më njoft”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.