Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi dhe Alby drejt Klan Arenës për të performuar ‘tango’ (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:48

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Alby për herë të parë që prej 20 tetorit kanë dalë jashtë hapësirave të shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Një veturë po i priste dyshen për t’i dërguar ata në hapësirat e KlanArenës, ku edhe kanë prezantuar vallëzimin ‘tango’.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.