Lule Morene - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lule Morene

NULL NULL
04.05.2015 16:18
Morena dhe lulet e saja.

Modelja dhe – ndonjëherë edhe këngëtarja – e përfolur, Morena Taraku, duket se është duke e shijuar ditën e sotme.

Ajo në rrjetin e saj Instagram ka postuar disa fotografi me një buqetë lulesh.

Se kush ia dhuroi lulet, mbetet ende pikëpyetje me rëndësi jetike.

 

morena

Untitled