Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Luis Suarez flet për të ardhmen e tij

NULL NULL
nga Shpend Spahija 04.12.2023 08:37

Luis Suarez ka folur për mediet braziliane rreth të ardhmes së tij.

“E ndjej dhimbjen, trupi më flet për këtë punë. Dua ta shijoj futbollin dhe pastaj të vendos për vetën time. Duhet të pushoj, ta shijoj kohen me familjen…pastaj fati do të vendos të ardhmen time.”, tha Suarez.

36 vjeçari është pjesë e Gremios dhe kontrata me brazilianët i skadon më 31 dhjetor të këtij viti.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.