Lugati dhe Stresi me kurorë në kokë, pastrojnë kuzhinën me mëngjes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lugati dhe Stresi me kurorë në kokë, pastrojnë kuzhinën me mëngjes (VIDEO)

NULL NULL
13.01.2023 12:04

Lugati dhe Stresi sot kanë pastruar gjithë kuzhinën direkt pasi janë zgjuar nga gjumi.

Të dy i janë përveshur punës dhe rregulluan çdo gjë përreth, njofton Klankosova.tv.

Derisa pastronin, ata edhe diskutonin.

Ndiqni bisedën e tyre në videon e mëposhtme.