“Luftë edhe pas Prime”, Artani flet me Artën për Xhulin dhe Stresin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Luftë edhe pas Prime”, Artani flet me Artën për Xhulin dhe Stresin (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 14:49

Artani ka folur sot për marrëdhënien e Xhulit me Stresin.

Teksa ai po qëndronte ulur në oborrin e shtëpisë pranë Artës, tha se edhe pas Prime do t’i ndjek të dy.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më saktë se çka tha aktori për ata.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.