Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Luana Vjollca dhe Bardhi publikojnë këngën “Zemrën ta vodha” (VIDEO)

NULL NULL
30.03.2023 21:14
Luana Vjollca
Luana Vjollca

Dy artistët, Luana Vjollca dhe Bardhi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga më e re e tyre titullohet “Zemrën ta vodha”, përcjell Klankosova.tv.

Ata këngës ia kanë realizuar edhe videoklipin, në të cilin Luana shfaqet në rolin e polices.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.