Luana Vjollca dhe Bardhi do të publikojnë këngë bashkë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Luana Vjollca dhe Bardhi do të publikojnë këngë bashkë

NULL NULL
30.03.2023 14:46
Luana dhe Bardhi

Luana Vjollca dhe këngëtari Bardhi kanë realizuar një bashkëpunim.

Kënga e quajtur “Zemrën ta vodha” do të publikohet sonte në ora 20:00.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja me anë të një postimi në Instagram, ku janë të shfaqura disa fotografi të saja si police.

“20:00!!! #ZemrenTaVodha Kush e do një arrestim?”, ka shkruar Vjollca, transmeton Klankosova.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)