Lorde dhe Marlon Williams këndojnë këngën e Bruce Springsteen-it (VIDEO)

Lorde dhe Marlon Williams këndojnë këngën e Bruce Springsteen-it (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Këngëtarja e mirënjohur, Lorde, të mërkurën mbrëma në Zelandën e Re performoi këngën e Bruce Springsteen-it, “Tougher Than the Rest”.

Ajo këtë këngë të rok-legjendës amerikane e performoi me bashkëvendësin e saj, Marlon Ëilliams.

Lorde në këtë ngjarje ishte në të vërtetë mysafire në koncertin e Williams-it, të cilit iu bashkua për këtë performancë.

Shtatë vjet më parë ishte vetë ikona, Springsteen, që e kishte kunguar këngën e Lorde-s, “Royals” në një koncert ë më Auckland. E që e kite  bërë Lorde-n të qajë.