Londra mbushet me dele (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Londra mbushet me dele (VIDEO)

NULL NULL
05/10/2015

Një pjesë e Londrës, perkatësisht lagjja Savile Row, u shndërrua të hënën në një livadh kullosash.

Mbushja e rrugëve me dele u bë për ta vetdijësuar industrinë e leshit në Britani, ndërsa gjithcka kishte për qëllim Javën Kombëtare të Leshit në Mbretërinë e Bashkuar, e që po mbështetet edhe nga Princi i Wales-it.

Aty ishte edhe mesazh për të sinjalizuar se rrobat e leshta janë të qëndrueshme dhe mund të zgjasin për dekada të tëra, përcjellë Klan Kosova.