Lojtari Ilir Berisha në gjendje të mirë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lojtari Ilir Berisha në gjendje të mirë

NULL NULL
13/11/2015

Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës, Ilir Berisha po trajtohet në Spitalin Amerikan në Prishtinë pas lëndimeve të marrë gjatë ndeshjes miqësore Kosovë-Shqipëri.

Gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe stabile, njofton Klan Kosova .