Lojtarët e Juventus u munduan ta prishin pikën e penalltisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lojtarët e Juventus u munduan ta prishin pikën e penalltisë (VIDEO)

NULL NULL
12/04/2018
Para se Ronaldo të gjuante nga pika e bardhë, disa lojtarë të Juventus u munduan ta prishin barin e fushës, në mënyrë që ta pengonin ekzekutimin e penalltisë

Disa nga lojtarët e Juventus janë munduar ta prishin barin tek pika e penalltisë, të cilën do ta ekzekutonte Cristiano Ronaldo.

Asi portugez shënoi nga pika e bardhë, në minutat shtesë të takimit, për t’i dhënë Real Madrid gjysmëfinalen, në përballjen çerekfinale ndaj Juventus.

Por veprimin e lojtarëve të Zonjës së Vjetër e kanë vënë re Marcos Asensio dhe Lucas Vasquez, të cilët e kanë rregulluar para se Ronaldo të gjuante.