Loja zhvillohet në Mitrovicë, festa fillon në Pejë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Loja zhvillohet në Mitrovicë, festa fillon në Pejë (VIDEO)

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 03.05.2023 17:47

Sonte fillon seria e finales për titullin kampion ndërmjet Trepçës dhe Pejës.

Beteja e parë do të zhvillohet në palestrën sportive “Minatori” në Mitrovicë nga ora 20:00.

Interesimi për ta ndjekur këtë sfidë nga afër është shumë i madh nga qytetarët e Mitrovicës.

Megjithatë, edhe tifozët pejanë kanë filluar festën në qytetin e tyre, më saktësisht rrugës që të shpien drejt palestrës “Karagaçi”.