Loja "Princi dhe princesha", Stresi i kërkon Julianës "ta provojë një herë" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Loja “Princi dhe princesha”, Stresi i kërkon Julianës “ta provojë një herë” (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 19:49

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot e kanë luajtur lojën e quajtur “Princi dhe Princesha”.

Ndonëse, Stresi dhe Juliana kanë debate të vazhdueshme me njëri-tjetrin në lojë, Stresi pati për ta lutur Julianën që ta zgjedhte atë për ta njohur, siç është formati i lojës.

Juliana i tha atij se: “A je i mjaftueshëm për në grua të fortë si unë?”. Ndërkaq, Stresi ia ktheu: “Unë të thash hajde më provo njëherë”.

Për më shumë ndiqni videot më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.