Loftus-Cheek afër kalimit në Serie A - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Loftus-Cheek afër kalimit në Serie A

NULL NULL
nga Shpend Spahija 23.05.2023 08:25

Lojtari i Chelsea, Ruben Loftus-Cheek mund ta vazhdojë karrierën në Serie A, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Kjo për arsye se Milan ka shprehur interesim për shërbimet e tij dhe për këtë kanë filluar negociatat në mes të dy palëve.

Anglezët nuk e dëshirojnë opsionin e huazimit, por dëshirojnë që ta shesin menjëherë kartonin e Loftus-Cheek tek italianët.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.